Konkurs recytatorski im. K.I.Gałczyńskiego

W dniu 15 listopada uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II wzięli udział w Konkursie Recytatorskim im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, którego organizatorem była  Miejska Biblioteka Publiczna w Sokołowie Podlaskim. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów, w trzech kategoriach wiekowych: Dominika Kowalczyk ( kl. Ia), Nikola Nowakowska( kl . III a), Dominik Małolepszy ( kl. V a) i Bartosz Klimczuk (kl. VII a). Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje. Wybór laureatów był niełatwy, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali dość wysoki poziom. Uczeń z  naszego zespołu Bartosz Klimczuk otrzymał wyróżnienie za interpretację  wiersza „ Budka z papierosami”. Wszyscy recytatorzy otrzymali dyplomy a laureaci nagrody książkowe. Uczniom reprezentującym naszą szkołę  gratulujemy talentu artystycznego, dziękujemy za udział w konkursie i dzielenie się pięknem poezji.