Międzynarodowy Dzień Ziemi

22 kwietnia jest Międzynarodowym Dniem Ziemi a jego obchody stały się już tradycją naszej szkoły. Co roku przypominamy sobie o naszej potrzebującej pomocy planecie i manifestujemy naszą troskę i dbałość o nią. Celem tego wydarzenia jest promowanie ochrony środowiska, poszerzanie świadomości ekologicznej i inspirowanie do życia w zgodzie z naturą. Uczniowie naszej szkoły spędzili ten dzień uczestnicząc w zajęciach terenowych, grach i zabawach ekologicznych z wykorzystaniem atrakcyjnych pomocy dydaktycznych. Ten szczególny dzień był też okazją do wzbogacenia flory naszego ogrodu sensorycznego poprzez posadzenie drzewek przez reprezentantów poszczególnych klas. My – Przyjaciele Planety składamy podziękowania „Nadleśnictwu Sokołów Podlaski” za przekazanie sadzonek w ramach akcji „Sadzimy”. Będziemy o nie dbać , by rosły razem z nami…..