IV Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole

Po raz czwarty, cała społeczność szkolna w Polsce, zebrała się by zwrócić uwagę jaką role w kształceniu młodych pokoleń stanowi poczucie szczęścia i pozytywne wzmocnienia. Oba te elementy nieustannie towarzyszą nam nauczycielom Zespołu Szkół Specjalnych w naszej codziennej pracy. Stąd tez nasza obecność w tym przedsięwzięciu.
Tegoroczny Tydzień Szczęścia w Szkole odbywał się w dniach 18-23 września pod hasłem „Z optymizmem i nadzieją”. W śród wielu propozycji aktywności, takich jak: Święto Nadziei, Dzień Optymizmu, Dzień Dialogu, Święto Różnych Pokoleń, Festiwal Kolorów, Festiwal Emocji, Święto Sukcesów, Dzień Przyjaźni, Święto Poczucia Sensu, Święto Drzemki i Dobrego Snu, Święto Talentów i Mocnych Stron, Święto Wartości oraz Święto Przyrody, nasza szkoła wybrała aktywność pod nazwa „Święto Wartości” a owocem tych działań jest film – teledysk, nakręcony przez uczniów naszej szkoły.

https://youtu.be/b9t0tC7IpGE link do filmu
https://www.youtube.com/@zespecsokp1970 link do szkolnego kanału Youtube