Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

W piątek, 26 czerwca 2020r. na Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego 2019/2020, podczas wręczania świadectw i nagród uczniom opuszczającym po wielu latach mury naszej szkoły, gościliśmy Pierwszą Damę RP Agatę Kornhauser -Dudę.
Małżonka Prezydenta RP osobiście przekazała życzenia dla absolwentów: „Opuszczacie mury szkoły, w której spędziliście często wiele lat, w której uczyliście się i zdobywaliście umiejętności, ale mogliście też rozwijać swoje talenty i zainteresowania. Życzę Wam, żeby zdobyta wiedza i nawiązane w szkole przyjaźnie zostały z Wami na całe życie”.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego umilił występ naszych uczennic. W piątkowym wydarzeniu uczestniczyli także Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia, Waldemar Kraska, Starosta Powiatu Sokołowskiego, Elżbieta Sadowska i I Mazowiecki Wicekurator Oświaty, Dorota Skrzypek.
Autor zdjęć: Grzegorz Jakubowski/KPRP

Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych wakacji, naszym absolwentom wszelkiej pomyślności w nowym etapie swojego życia, pamiętajcie o nas. Zapraszamy wszystkich 1 września.


Relację z wizyty I Damy RP w naszej szkole można zobaczyć na stronie: „www.prezydent.pl” w zakładce – Pierwsza Dama.
Poniżej zamieszczamy link:
(https://www.prezydent.pl/pierwsza-dama/aktywnosc/art,758,zakonczenie-roku-szkolnego-w-zespole-szkol-specjalnych-w-sokolowie-podlaskim.html)