Zimowa Olimpiada Sportowa

W środę, 7 lutego, odbyła się kolejna edycja Zimowej Olimpiady Sportowej dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. To wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane przez nauczycieli WF-u, jak co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Uroczyste otwarcie imprezy miało miejsce pod czujnym okiem Pani Dyrektor, która osobiście powitała wszystkich uczestników i życzyła im udanej rywalizacji oraz świetnej zabawy. Konkurencje zostały starannie dostosowane do możliwości i sprawności uczestników, zapewniając każdemu szansę na zabawę i sukces. Toczenie śnieżnej kuli, rzuty śnieżkami do celu, jazda na wózkach terapeutycznych i strzały do bramki korzystając z kijów unihokejowych – każda z tych konkurencji przynosiła mnóstwo radości i satysfakcji. Na zakończenie emocjonujących zmagań , wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani złotymi medalami, które osobiście wręczyła im Pani Dyrektor. To był moment pełen dumy i radości zarówno dla dzieci, jak i dla nauczycieli. Nieodłącznym towarzyszem zmagań był również Pan Bałwan – maskotka Zimowych Olimpiad w Zespole Szkół Specjalnych. Jego obecność dodawała uroku i radości każdemu uczestnikowi, motywując i dodając energii do wspólnych zmagań. Zimowa Olimpiada Sportowa dla Najmłodszych Uczniów nie tylko dostarczyła nam niezapomnianych chwil zabawy i rywalizacji, ale również wzmocniła naszą wspólnotę szkolną. Dzięki zaangażowaniu i pracy naszych nauczycieli WF-u, mogliśmy razem celebrować sport i przyjaźń, pokazując, że w naszej szkole każdy jest ważny i ma szansę na sukces.