XV Integracyjne Sokołowskie Spotkania Muzyczno-Taneczne

XV Integracyjne Sokołowskie Spotkania Muzyczno-Taneczne
Dnia 14 września reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XV. Integracyjnych Sokołowskich Spotkaniach Muzyczno-Tanecznych. Organizatorem imprezy był Środowiskowy Dom Samopomocy a gospodarzem wydarzenia – Sokołowski Ośrodek Kultury. Szesnastoosobowa grupa artystów pod kierunkiem pani Marty Kosieradzkiej, pani Doroty Prokopczuk i pana Grzegorza Nowotniaka, zachwyciła publiczność swoim występem prezentując cztery piosenki. Na scenę zaproszono absolwentów naszej szkoły, którzy reprezentowali swoje obecne palcówki: Warsztaty Terapii Zajęciowej i Środowiskowy Dom Samopomocy.
Spotkanie było bezcennym wydarzeniem, szczególnie dla tych którzy po raz pierwszy w życiu mieli okazje stanąć na prawdziwej scenie przed publicznością. Niewątpliwie udział w tego typu wydarzeniach daje uczestnikom wiele satysfakcji i radości a co najważniejsze poczucie sukcesu i dumy. My również jesteśmy dumni z naszych artystów życząc im odwagi i dalszych okazji do rozwijania swoich talentów.