Koncert kolęd i pastorałek

28 stycznia 2020 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem Pana Grzegorza Nowotniaka i Pani Anety Nowotniak wzięli udział w drugiej edycji Integracyjnego Koncertu Kolęd i Pastorałek „Kolęda łączy”.
Wydarzenie honorowym patronatem objął starosta siedlecki Karol Tchórzewski. Patronat medialny nad Koncertem objął:Tygodnik Siedlecki, Katolickie Radio Podlasie i portal Podlasie24.
Grupę artystyczną reprezentująca naszą szkołę tworzyli:
Alan Wyszomirski-IIc, Piotr Maćkowiak-IIIa, Kamila Kazimierczuk-IIIa, Dominika Kutnik-Va, Angelika Salach-VIc, Natalia Ratyńska-IIIa. Wykonali oni dwie kolędy z akompaniamentem gitary i instrumentów perkusyjnych, na których samodzielnie grali.
Występ spotkał się z aplauzem publiczności i dostarczył im wiele ciepła i wzruszeń. Jesteśmy dumni z naszych najmłodszych artystów. Tym bardziej,że dla niektórych z nich był to sceniczny debiut. Sprawdzili się na medal i niewątpliwie będą stałymi wykonawcami na wielu scenach nie tylko w województwie ale i w całym kraju, za co trzymamy kciuki.