Bezpieczna droga do szkoły

Bezpiecznie w drodze do szkoły!

Wrzesień był miesiącem w którym uczniowie naszej szkoły rozwijali umiejętność bezpiecznego poruszania się po drodze.  14 września 2018 roku spotkaliśmy się w świetlicy szkolnej żeby przypomnieć zasady ruchu drogowego. Tego dnia odwiedziła nas Pani Policjantka z Komendy Powiatowej w Sokołowie Podlaskim -starsza sierżant Dominika Rozbicka. Podczas apelu uczniowie mieli szansę zaprojektować strój odblaskowy dla Stacha Tracha.

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji PZU „Odblaski” – uczniowie brali udział w warsztatach, których głównym bohaterem był Stach Trach. Najdzielniejsi otrzymali dyplomy za mistrzostwo w prawidłowym poruszaniu się po drodze. Ćwiczenia praktyczne oraz odblaski, które otrzymały dzieci sprawiły, że możemy czuć się bezpiecznie w drodze do szkoły.

Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia oraz przeszkolenie naszych uczniów.