Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w naszej szkole obfitował w wiele atrakcji. Rozpoczął się od spotkania z Panią Dyrektor, która złożyła wszystkim dzieciom, małym i dużym, życzenia z okazji Ich święta. Życzyła uczniom wielu powodów do uśmiechu i radości, spełnienia marzeń oraz rozwijania pasji i talentów, wspaniałych przygód i miłości najbliższych. Następnie uczniowie udali się w podróż   kulinarną. Wychowankowie klas: III a SP, VI- VIII d SP, Szkoły Przysposabiającej do Pracy i II B BR wspólnie z nauczycielami upiekli pizzę ze zdrowych produktów. Największą radość sprawiło im przygotowanie deserów:  tortu bezowego  z truskawkami, lodowca  z owocami, rurek  z kremem i murzynka. Uwieńczeniem zmagań kulinarnych była wspólna degustacja smakołyków. Słodką niespodziankę dla uczniów naszej szkoły przygotowała również Rada Rodziców. Część uczniów spędziła czas na placu zabaw – ruch na powietrzu to samo zdrowie. Tegoroczny Dzień Dziecka był wyjątkowy dla naszych wychowanków i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci. Pozwolił na odbudowanie relacji interpersonalnych powstałych wskutek izolacji społecznej spowodowanej pandemią. Wszystkim uczniom w dniu ich święta jeszcze raz życzymy uśmiechu i radości na każdy dzień, dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe i cudownych przyjaciół.